MARKALARIMIZ
Cafflano
Cafflano

Bir fincan lezzetli kahve hazırlamanın yolu taze kavrulmuş kahve çekirdeklerini damak tadına uygun şekilde öğütüp demlemekten geçer. Cafflano Klassic, kahve tutkunlarının diledikleri zaman ve diledikleri yerde nitelikli kahve demleyebilmelerini sağlayan ‘dünyanın ilk taşınabilir kahve makinesidir.

Wacaco Minipresso
Wacaco Minipresso

Minipresso, minumum çaba harcayarak, geleneksel espresso makinesi kalitesine çok yakın lezzette  espressolar hazırlamanızı sağlar. Taşınabilir ve kullanışlı tasarımıyla evden uzakta bile günlük rutininizden vazgeçmeden kahve keyfinize devam edebilir, Minipresso ile her yerde, her zaman lezzetli espressolar hazırlayabilirsiniz.

Handground
Handground

Handground, tutarlı bir öğütme işlemi sağlayarak kahve çekirdeklerinde gizlenen tüm aroma potansiyelini hazırladığınız her fincanda ortaya çıkarır. Kamera merceğinin odaklanma halkasından ilham alarak tasarlanan Handground ile doğru öğütme boyutunu seçmek çok basittir.

American Press
American Press

Pres demleme metoduna  taptaze bir soluk ve yenilikçi bir bakış açısı kazandıran American Press kahve & çay demleyicisi, kahve hazırlamayı kolay ve keyifli hale getiriyor.

Bean Plus
Bean Plus

BeanPlus Soğuk Kahve Demleme Ünitesi , eşsiz bir damla yöntemi kullanarak mükemmel ve lezzetli kahveler yaratmayı sağlayan gerçek bir soğuk kahve demleme ekipmanıdır.

Fellow
Fellow

Fellow Products, birbirinden  şık ve yenilikçi kahve& çay demleme ekipmanlarını sizler için bir araya getiriyor. 3.nesil kahve demleme akımına bambaşka ve taptaze bir soluk getiren markanın ekipmanları profesyoneller başta olmak üzere tüm kahve severlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Pedrini
Pedrini

Pedrini, ocak üzerinde espresso yapmayı sağlayan kahve ekipmanıdır. Espresso severlerin evde kahve hazırlamada en çok kullandığı yöntemdir. Bir İtalyan ekolü haline gelmiş ve tüm dünyayı sarmıştır.

Rommelsbacher
Rommelsbacher

Aroma kaybı olmaksızın hassas öğütme - kahve severler için tam aranan lezzet. Kolay temizlenebilir, sökülebilir öğütücü diskler. Sessiz ve dayanıklı çarklı dişliler.

Ascaso
Ascaso

1950’li yılların başında, cebinde 3,000 pesetas ile Hueasca dağlarındaki evinden ayrılarak Barcelona’ya ve oradan da 80 ülkeye espresso ekolünü taşıyan J.Ascaso tarafından kurulmuştur.

Motta
Motta

1967 yılında İtalya’da kurulan şirket, paslanmaz çelik malzemeden yapılmış hem profesyonel hem de ev tipi ekipmanlar üretmektedir. Kusursuz  işçiliği ve teknolojiyi, tecrübe ve bilgi ile birleşeren şirket, sektörün incileri arasındaki yerini almıştır.